WOOM labai minkštas dantų šepetėlis ULTRA SOFT, rožinė spalva

WOOM dantų šepetėlis ULTRA SOFT, 1 vnt.

WOOM dantų šepetėlis su aktyvuota anglimi CHARCOAL SOFT, 1 vnt.

2,79 €

Aukštos kokybės dantų šepetėlis, skirtas giliam ir kruopščiam viso dantų paviršiaus valymui, įskaitant sunkiai pasiekiamas vietas. Tinka jautrioms dantenoms.

Prieinamumas: Sandėlyje
SKU
475103392013

Originalus dantų šepetėlis su aktyvintąja anglimi yra skirtas vartojantiems kavą, arbatą, rūkantiems ar naudojantiems kitus produktus, galinčius nudažyti dantų emalį. Itin švelnūs, minkšti šereliai yra padengti aktyvintąja anglimi, kuri sugeria medžiagas, sukeliančias dantų spalvos pasikeitimą.

Skirtingo ilgio šereliai švelniai valo ir mažina pageltimą, padeda išvengti dantų dėmių susidarymo bei atkurti natūralią jų spalvą. Labai ploni – tik 0,01 mm skersmens šereliai efektyviai pašalina įvairius nešvarumus ir apnašas, išvalo net ypač sunkiai pasiekiamas vietas ir mažina blogo burnos kvapo, dantų ėduonies, dantenų ir kitų burnos ertmės ligų atsiradimo riziką.

Ergonomiška neslystanti rankena sukurta patogiam naudojimui. Apvali šepetėlio galvutė padeda išvengti dantenų ir gomurio sužeidimų.

WOOM dantų šepetėlis su ypač švelniais šereliais tinka bet kokio amžiaus moterims ir vyrams.

Parašykite savo atsiliepimą
Only registered users can write reviews. Please Sign in or create an account

Rekomenduojama kruopščiai valyti dantis 2–3 kartus per dieną, ne trumpiau nei 2–3 minutes. Skirtas kasdieniam naudojimui.