WOOM burnos skalavimo skystis TOTAL+, 500 ml

WOOM burnos skalavimo skystis TOTAL+, 500 ml

WOOM balinamasis burnos skalavimo skystis CARBON+, 500 ml

6,59 €

Balinamasis skalavimo skystis su aktyvintąja anglimi pasižymi maloniu skoniu, suteikia ilgalaikį gaivų burnos kvapą ir užtikrina maksimalią apsaugą.

Prieinamumas: Sandėlyje
SKU
475103392009

Kartu su specialiais ingredientais padeda atkurti natūralų dantų baltumą, pašalinti apnašas ir pigmentines dėmes, atsiradusias dėl spalvotų gėrimų ir maisto vartojimo ar rūkymo. Puikiai išvalo burnos ertmę ir pasiekia sunkiai šepetėliu prieinamas vietas. Stiprina dantis ir dantenas, slopina bakterijų augimą ir dauginimąsi, apsaugo nuo karieso (ėduonies) ir akmenų susidarymo, remineralizuoja. Nejautrina dantų šalčiui ar karščiui ir neišdžiovina gleivinės. Tai – švelni ir saugi alternatyva brangiai kainuojančioms profesionalioms balinimo procedūroms. Puikus pasirinkimas kasdienei burnos higienai ir dantų baltumui palaikyti. Tinka jautriems dantims ir dantenoms. Be alkoholio, SLES, parabenų, chlorheksidino, triklozano, peroksidų, anglies nuosėdų.

Vertingi aktyvieji ingredientai:

  • aktyvintoji anglis – natūralus absorbentas, kuris veiksmingai šalina apnašas, padeda išvengti karieso, akmenų ir apnašų susidarymo, šviesina dantų emalį ir užtikrina ilgalaikę burnos higieną;
  • tetranatrio pirofosfatas ir dinatrio pirofosfatas – padeda atkurti natūralų dantų baltumą ir apsaugo nuo dantų akmenų ir pigmentinių apnašų susidarymo;
  • aukštos kokybės fluoridas (100 ppm F) – stiprina dantų emalį, skatina kalcio pasisavinimą, slopina bakterijų augimą ir dauginimąsi bei palaiko sveiką mikroflorą, kuri mažina apnašų susidarymą ir ėduonies vystymosi riziką;
  • limonenas – antibakterinis komponentas;  natrio sacharinas – antiseptikas, mažai kalorijų turintis nekariogeninis saldiklis.

Kliniškai patikrinta. Pagaminta Ispanijoje.

Parašykite savo atsiliepimą
Only registered users can write reviews. Please Sign in or create an account

Įpilti į indelį 20 ml skysčio ir skalauti burną 1–2 min., po to išspjauti. Nenuryti. Rekomenduojama naudoti 2 kartus per dieną po dantų valymo. Geresniam poveikiui pasiekti nevalgyti ir negerti dvi valandas po skalavimo. Saugoti nuo vaikų.

INCI: Aqua, Glycerin, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Benzoate, Tetrapotassium Pyrophosphate, Citric Acid, Aroma, Tetrasodium Pyrophosphate, Menthol, Sodium Saccharin, Sodium Citrate, Sorbitol, Sodium Fluoride, Sodium Lauryl Sulfate, Charcoal Powder, Ci 16255, Ci 47005, Ci 42051.