WOOM minkštas dantų šepetėlis su aktyvuota anglimi CHARCOAL SOFT

WOOM dantų šepetėlis su aktyvuota anglimi CHARCOAL SOFT, 1 vnt.

WOOM labai minkštas dantų šepetėlis ULTRA SOFT

WOOM dantų šepetėlis ULTRA SOFT, 1 vnt.

WOOM dantų šepetėlis ULTRA SOFT, 1 vnt.

2,79 €

Aukštos kokybės dantų šepetėlis, skirtas giliam ir kruopščiam visam dantų paviršiaus valymui, įskaitant sunkiai pasiekiamas vietas. Tinka jautrioms dantenoms.

Prieinamumas: Sandėlyje
SKU
475103392014

Originalus WOOM dantų šepetėlis su „Ultra Soft“ minkštais šereliais yra sukurtas visiems, kurie nori palaikyti aukštą burnos higienos lygį. Itin švelnūs, minkšti, skirtingo ilgio šereliai efektyviai pašalina įvairius nešvarumus ir apnašas, saugo dantenas.

Labai ploni – tik 0,01 mm skersmens šereliai puikiai išvalo net ypač sunkiai pasiekiamas vietas ir taip gali padėti sumažinti blogo burnos kvapo, dantų ėduonies, dantenų ir kitų burnos ertmės ligų atsiradimo riziką.

Ergonomiška neslystanti rankena sukurta patogiam naudojimui. Apvali šepetėlio galvutė padeda išvengti dantenų ir gomurio sužeidimų.

WOOM dantų šepetėlis su ypač švelniais šereliais tinka bet kokio amžiaus moterims ir vyrams. Galimos dvi spalvos: mėlyna ir rožinė.

Parašykite savo atsiliepimą
Only registered users can write reviews. Please Sign in or create an account

Rekomenduojama kruopščiai valyti dantis 2–3 kartus per dieną, ne trumpiau nei 2–3 minutes. Skirtas kasdieniam naudojimui.