ELGON dažantis kondicionierius ICARE, 200 ml

As low as 13,39 €

Naujos kartos plaukus maitinantis ir dažantis kondicionierius.

Prieinamumas: Sandėlyje
Only %1 left
SKU
ICare

Vidutinio intensyvumo plaukus dažantis kondicionierius suteikia plaukams nuostabų žvilgesį, gyvybingumo ir žaismingas spalvas bei atspalvius. Nepažeidžia plaukų struktūros, nebalina ir netamsina plaukų. Galima dažyti įvairių atspalvių sruogelėmis. Patogu ir paprasta naudoti namuose: su dozatoriumi, jau paruoštas dažymui – nereikia maišyti su oksidantu. Spalva išsilaiko iki 5–6 plovimų. Iš viso yra net 16 žavingų atspalvių! Tinka dažytiems ir natūraliems plaukams. Be amoniako, silikonų, druskų, SLS, SLES.

Patikrinta dermatologų. Pagaminta Italijoje.

Parašykite savo atsiliepimą
Only registered users can write reviews. Please Sign in or create an account

Paskirstyti reikiamą produkto kiekį ant švarių, drėgnų ir rankšluosčiu nusausintų plaukų. Laikyti 3–10 minučių, atsižvelgiant į pageidaujamą išgauti atspalvį. Gausiai išskalauti vandeniu. Naudoti apsaugines pirštines. Nenaudoti metalinių indų.

Perspėjimas: jeigu pakliuvo į akis, nedelsiant išskalauti dideliu kiekiu vandens. Produktą naudoti tik rekomenduojamu būdu.

Saugumo nurodymai: prieš naudojimą rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą. Plaukų dažikliai gali sukelti alerginę reakciją. Prašome perskaityti instrukcijas ir jų laikytis. Laikinos juodos chna tatuiruotės gali padidinti alergijos riziką. Nedažykite plaukų, jei: veidas yra išbertas, galvos oda yra jautri, sudirgusi ar pažeista; dažydami plaukus patyrėte kokią nors reakciją; kada nors patyrėte reakciją dėl laikinos juodos chna tatuiruotės.