Prekių grąžinimas

Pagal LR Vyriausybės patvirtintas Mažmeninės prekybos taisykles tinkamos kokybės kosmetika yra nekeičiama ir negrąžinama.

Prekė laikoma tinkamos kokybės, jei ji atitinka elektroninėje parduotuvėje pateiktą prekės charakteristiką, jei nėra pasibaigęs jos tinkamumo vartoti terminas, jei sudėtyje nėra teisės aktais draudžiamų medžiagų, jei nepažeista prekės pakuotė ir jei nėra pakitusi prekės išvaizda, kvapas ar konsistencija.

Jeigu gavote netinkamos kokybės prekę, susisiekite su mums el. paštu uzsakymai@garocare.lt arba telefonu +37065266650. Grąžinti prekes galite per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių gavimo, raštu pranešdami apie tai el. paštu uzsakymai@garocare.lt. Pranešime nurodykite įsigytos prekės pavadinimą, užsakymo numerį, savo vardą ir pavardę bei nurodykite prekės trūkumus. Taip pat nurodykite, kurį kompensavimo būdą pasirenkate:

  • jei pasirinksite grąžinti prekę ir atgauti sumokėtus pinigus, pinigus grąžinsime pavedimu per 3-5 (tris-penkias) darbo dienas nuo prekės grąžinimo. Jei už prekę buvo mokėta pavedimu, pinigus grąžinsime į sąskaitą, iš kurios buvo mokėta. Jei buvo mokėta grynaisiais pinigais – į nurodytą banko sąskaitą;
  • jei pasirinksite, kad netinkamos kokybės prekė būtų pakeista tokia pačia tinkamos kokybės preke, naują prekę pristatysime savo sąskaita.

Pirkėjas yra atsakingas už teisingų ir pilnų duomenų pateikimą pranešime.

Gavę pranešimą, susisieksime su Jumis per 3 darbo dienas.

Jei kiltų klausimų, susisiekite su mumis el. paštu uzsakymai@garocare.lt arba telefonu +37065266650.